PERVIA beton wodoprzepuszczalny

Woda dla natury

Program "Moja woda"

Zgodnie z regulaminem programu Moja Woda 2023 można otrzymać dofinansowanie na: zakup, dostawę, montaż, budowę, rozbudowę, uruchomienie instalacji do retencjonowania wód opadowych w tym roztopowych w gruncie (np. rozszczelnienie powierzchni nieprzepuszczalnych, studnie chłonne, drenaż, skrzynki rozsączające, zbiorniki otwarte)

 

PERVIA to specjalistyczne rozwiązanie na nawierzchnie trwałe i wodoprzepuszczalne, zapewniające odbiór wód deszczowych bez odprowadzania ich do kanalizacji deszczowej.

Dzięki specjalnie zaprojektowanemu składowi i unikalnej strukturze sieci połączonych ze sobą pustek, nawierzchnia PERVIA umożliwia swobodny przepływ wody opadowej do gruntu.

Wypełnij formularz aby otrzymać ofertę

Abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w przyszłości w celach marketingowych, musisz wyrazić co najmniej powyższą zgodę (na przetwarzanie danych) oraz jedną z poniższych zgód.  

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od CEMEX Polska sp. z o.o. informacji handlowych i marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń poprzez:

Administratorem Twoich danych osobowych jest CEMEX Polska sp. z o.o. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celach przekazania odpowiedzi na Twoje pytanie, nawiązania relacji biznesowej, prowadzenia marketingu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo wycofania zgody, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych: Polityka Prywatności