Kalkulator ceny pianobetonu

Skorzystaj z naszego kalkulatora ceny pianobetonu dla produktu INSULARIS PIANO, aby uzyskać szybką i darmową wycenę online. Podaj niezbędną powierzchnię i grubość. Otrzymasz szacunkową cenę obejmującą materiał, jego transport i fachowe ułożenie. Aby poznać dokładną cenę wypełnij formularz a skontaktuje się z Tobą przedstawiciel CEMEX, aby ustalić niezbędne szczegóły pozwalające przygotować precyzyjną wycenę.
Jeśli potrzebujesz również wyceny posadzki anhydrytowej SUPAFLO, skorzystaj z naszego Kalkulatora ceny posadzki anhydrytowej.

 zł ( zł/m2 Bez VAT)

Szacunkowa cena obejmuje materiał, transport na plac budowy w odległości do 30 km od zakładu produkcyjnego, pompowanie i fachowe ułożenie pianobetonu. Niniejsza kalkulacja (szacunkowa cena netto) nie stanowi złożenia oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Jeśli chcesz poznać dokładną cenę, wypełnij poniższy formularz, a skontaktuje się z Tobą certyfikowany wykonawca CEMEX Xperts, który przygotuje precyzyjną wycenę po ustaleniu wszelkich szczegółów.

Powyższe zgody mogą być przez Ciebie wycofane w każdej chwili, poprzez złożenie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres email privacy_poland@cemex.com . Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem czynności, które zostały dokonane na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest CEMEX Polska Sp. z o.o. Zasady przetwarzania Twoich danych osobowych zawarte są w Polityce Prywatności CEMEX Polska. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.

Tekst do identyfikacji Odśwież CAPTCHA