Cement

Cement

Cement

CEMEX Polska oferuje szeroką gamę cementów najwyższej jakości, produkowanych w naszych cementowniach w Chełmie, Rudnikach oraz Przemiałowni Gdynia i Detmarovice. W naszej ofercie posiadamy także produkty wytwarzane w cementowni CEMEX w Ruedersdorf k. Berlina. Dysponujemy doskonale wyposażonym laboratorium betonów oraz bogatym doświadczeniem, zapewniając klientom CEMEX Polska profesjonalne usługi doradcze w zakresie optymalnego zastosowania naszych produktów.

CEMEX Polska otrzymała prawo do posługiwania się znakiem „Pewny Cement”. „Pewny Cement” jest inicjatywą Stowarzyszenia Producentów Cementu. Celem tej kampanii jest wspieranie produktów o najwyższej gwarantowanej jakości oraz ochrona Konsumenta przed wyrobami, które nie spełniają wymagań normowych. Realizacji założeń służy wprowadzenie ujednoliconego, czytelnego znaku potwierdzającego wysoką jakość produktu. Wydanie CEMEX znaku „Pewny Cement” poprzedzone zostało drobiazgową procedurą kontrolną, której firma poddała się dobrowolnie, deklarując chęć uczestnictwa w programie.

W 2014 otrzymaliśmy też złote godło Konsumenckiego Lidera Jakości w kategorii "Cement".
Konsumencki Lider Jakości 2014 to ogólnopolski program konsumencki, którego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, firm dostępnych na polskim rynku. W każdej kategorii przyznawane są złoty, srebrny i brązowy medal, które odzwierciedlają pozycję marki wobec konkurentów branżowych.


Cementownie CEMEX

Zakłady cementowe CEMEX Polska

CEMEX Polska posiada: dwie cementownie Chełm i Rudniki, Przemiałownię Gdynia i Detmarovice oraz Terminal w Szczecinie. więcej

Cement luzem CEMEX

Produkty w luzie

Asortyment wyrobów CEMEX Polska obejmuje szeroką gamę cementów różnego przeznaczenia oraz mączkę wapienną. więcej

Cementy workowane

Produkty workowane

CEMEX Polska oferuje szeroką gamę cementów workowanych różnego przeznaczenia.więcej

doradztwo techniczne cement

Doradztwo techniczne

CEMEX Polska oferuje wszystkim swoim klientom profesjonalny serwis techniczno-technologiczny oparty o wysokie kwalifikacje, wiedzę i doświadczenie pracowników Działu Doradztwa Technicznego.więcej

sprzedaż cementu

Sprzedaż

Zadzwoń lub napisz do nas. Nasze produkty są dostępne w każdym miejscu w Polsce.więcej

Filmy

CEMEX Polska - CEMENT BIAŁY - Produkcja i kierunki zastosowań

CEMEX Polska - CEMENT BIAŁY - Produkcja i kierunki zastosowań  Zobacz

Jak powstaje cement?

Jak powstaje cement?  Zobacz

Znana jakość CEMEX

Znana jakość CEMEX  Zobacz

COK - Cement

Lokalizacje zakładów CEMEX

Select product from list
Search
Budujemy Przyszłość
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved