Kariera

Kariera

CEMEX jest globalną, dynamiczną, patrzącą w przyszłość firmą. Staramy się budować organizację, w której nasi pracownicy czują się dumni i mają możliwość rozwoju swego potencjału zawodowego. W CEMEX pracuje blisko 44 000 pracowników w różnych częściach świata. Daje nam to bogaty wachlarz doświadczeń wynikających z różnorodności kulturowej krajów, w których działamy. Łączy nas spójna strategia i wizja budowania innowacyjnej organizacji.

Kogo szukamy?

Lubisz wyzwania, a praca w zespole jest Twoim żywiołem? Chcesz się rozwijać i jesteś zorientowany na osiąganie celów? Znasz dobrze język angielski, a Twoją ambicją jest praca w dużej, nowoczesnej organizacji? Jeśli tak – zgłoś się do pracy w CEMEX Polska!

Jak pracuje się w CEMEX?

W naszej organizacji pracuje ponad 40 tysięcy pracowników na 6 kontynentach świata. To prawdziwy tygiel kultur, mentalności i zwyczajów w prowadzeniu biznesu.

Rozwój

W CEMEX promujemy wszechstronny rozwój pracownika poprzez zdobywanie nowych doświadczeń, informację zwrotną i pracę z przełożonym oraz poprzez szkolenia.

Digital Professionals in Development

Professionals in Development (PiD), to cykliczny program staży i praktyk letnich organizowanych w CEMEX. To, co wyróżnia nasz program, to nastawienie na indywidualny rozwój praktykanta. Poznaj szczegóły tegorocznej edycji Programu Praktyk Letnich w ramach PiD - napisz z nami swoją historię.

PiD - Program Stażowy


Jeżeli jesteś studentem/ studentką ostatniego roku lub absolwentem/absolwentką studiów II stopnia kierunków technicznych, ekonomicznych lub z zakresu zarządzania, to może zainteresuje Cię nasz program stażowy Professionals in Development.

Biznes dla edukacji – Budujemy lepszą przyszłość

W ramach inicjatywy Biznes dla edukacji realizujemy program edukacyjny Budujemy lepszą przyszłość. Powstał on z myślą o studentach i uczniach szkół ponadgimnazjalnych, którzy wiążą swoją przyszłość z branżą budowlaną.

Program CEMEX Alumni


Program CEMEX Alumni powstał z myślą o byłych pracownikach CEMEX. Nawet jeśli nie pracujesz już w naszej firmie, nadal możesz być częścią naszej społeczności. Do udziału w Programie zapraszamy wszystkie osoby kończące pracę w CEMEX, niezależnie od stażu pracy i zajmowanego stanowiska.

Raport zrównoważonego rozwoju CEMEX Polska 2015-2016

 Raport Zrównoważonego Rozwoju
Dowiedz się więcej o Raporcie zrównoważonego rozwoju CEMEX Polska. Więcej

Raport zrównoważonego rozwoju

 
Raport Zrównoważonego Rozwoju

Dowiedz się więcej o globalnym Raporcie zrównoważonego rozwoju CEMEX. Więcej

Raporty Roczne CEMEX

 
Annual Raport

Dowiedz się więcej o naszej działalności z globalnych raportów rocznych. Więcej

Budujemy Przyszłość
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved