Rozwój w CEMEX

Rozwój

Rozwój

W CEMEX promujemy wszechstronny rozwój pracownika poprzez zdobywanie nowych doświadczeń, informację zwrotną i pracę z przełożonym oraz poprzez szkolenia.Oto niektóre z naszych firmowych programów szkoleniowych:

Program doskonalący umiejętności przywódcze. Adresowany do menadżerów z doświadczeniem kierowniczym Warsztat doskonalący podstawowe umiejętności kierownicze. Adresowany do osób, które wchodzą w rolę przełożonego lub powinny usystematyzować wiedzę z zakresu kierowania ludźmi Wielomodułowy warsztat szkolący umiejętności sprzedażowe. W jego skład wchodzą programy rozwoju sił sprzedaży, strategii rynkowej oraz rozwój produktów i usług Korporacyjny program rozwoju umiejętności zarządzania ludźmi w zakresie bezpieczeństwa pracy


E-SZKOLENIA w CEMEX

E-szkolenia to bardzo ważny element wspierania rozwoju w CEMEX. Nasi pracownicy mają niegraniczony dostęp do szerokiego wachlarza e-szkoleń poprzez nowoczesną e-platformę edukacyjną.

W ofercie dla pracowników dostępnych jest kilkadziesiąt e-szkoleń ogólnorozwojowych oraz doskonalących zarządzanie projektami lub umiejętności pracy z MS Office.
Menedżerowie znajdą na naszej platformie kilkanaście e-szkoleń wzmacniających umiejętności kierowania ludźmi i organizacją oraz innowacją.

SZKOLENIA wewnętrzne CEMEX

W wielu obszarach naszej firmy tworzymy unikalne rozwiązania i budujemy know-how, którego nie da się zdobyć na rynku. Dzięki programowi szkoleń wewnętrznych w sposób systemowy zarządzamy wiedzą w naszej organizacji.

Funkcja trenera wewnętrznego to doskonała okazja do rozwoju. Naszym trenerom wewnętrznym zapewniamy profesjonalne przygotowanie oraz pakiet metodologii i narzędzi szkoleniowych, które zdobywają w czasie Akademii Trenera Wewnętrznego.

Filmy

Poznaj CEMEX i dołącz do naszego zespołu

Poznaj CEMEX i dołącz do naszego zespołu  Zobacz

CEMEX Global - Our history, our present

Dowiedz się więcej o CEMEX  Zobacz

The world is changing

Dowiedz się więcej o CEMEX  Zobacz

Budujemy Przyszłość
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved