Drogi Betonowe

Drogi Betonowe

Drogi Betonowe

Jeśli jesteś samorządowcem, drogowcem, firmą wykonawczą, projektantem dróg, bądź też zarządzasz infrastrukturą przemysłową, albo studiujesz na uczelni technicznej – ta strona jest dla Ciebie!

Zapraszamy także do odwiedzenia strony betonowki.pl, gdzie znajdziesz o wiele bogatsze kompendium wiedzy o nawierzchniach z betonu cementowego.
  • Dla władz samorządowych – zapoznaj się z zaletami betonu, obejrzyj zdjęcia dróg, które już zostały wykonane w różnych częściach Polski oraz policz koszty budowy drogi.
  • Dla zarządców infrastruktury samorządowej – przekonaj się, w jak łatwy sposób możesz obniżyć koszt budowy, utrzymania i eksploatacji dróg lokalnych, zobacz, dlaczego technologia betonu cementowego może stać się alternatywą dla najczęściej budowanych w Polsce „asfaltówek”. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli bezpłatnie wycenić dla Ciebie projekt drogi, którą planujesz zrealizować.
  • Dla inwestorów prywatnych – jesteś przedstawicielem dużej fabryki, zakładu przemysłowego albo jednostki wojskowej? Przekonaj się, że nawierzchnie betonowe będą Ci służyć przez długie lata, będąc odporne nawet na największe obciążenia.
  • Dla firm wykonawczych – wykonujesz nawierzchnie asfaltowe? Żaden problem. Twój park maszynowy może zostać wykorzystany przy budowie dróg w technologii RCC. Nie musisz ponosić żadnych nakładów inwestycyjnych, by budować drogi betonowe.
  • Dla projektantów dróg – nawiąż współpracę z nami i pomóż nam przekonać inwestorów do zalet lokalnych dróg betonowych. Napisz do nas, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje pytania i omówić możliwości współpracy.
  • Dla studentów – skorzystaj z udostępnionych przez nas materiałów oraz doświadczeń, które pomogą Ci lepiej zaznajomić się z właściwościami dróg betonowych, zapoznaj się z zaletami, konstrukcjami oraz sporządź własny kosztorys.


Drogi betonowe CEMEX - Zalety

Zalety dróg betonowych

Za budową nawierzchni betonowych (sztywnych) przemawiają pozytywne doświadczenia ich użytkowników w Polsce i na świecie, jak również wiele publikacji naukowych i opracowań.więcej

Beton wałowany CEMEX

Beton wałowany

Amerykańska technologia betonu wałowanego (ang. RCC, roller-compacted concrete) jest z powodzeniem stosowana od lat siedemdziesiątych ubiegłego stulecia.więcej

Beton wałowany - realizacje

Beton wałowany - realizacje

Konsekwentne zastosowanie technologii wykonywania nawierzchni z betonu wałowanego przy realizacjach staje się coraz lepiej poznaną, a przez to częściej wybieraną i rozpowszechnioną metodą budowy nawierzchni drogowych w Polsce.więcej

Projekty infrastrukturalne - sprzedaż

Sprzedaż

W sprawie omówienia warunków współpracy bądź wyceny projektów infrastrukturalnych, skontaktuj się z zespołem ds. dróg betonowych w CEMEX Polska.więcej

Filmy

drogi betonowe

Budowa drogi w Rudnikach w technologii betonu wałowanego  Zobacz

drogi betonowe

Korzyści z zastosowania betonu wałowanego na drogach  Zobacz

drogi betonowe

Jak wykonywać drogi z betonu wałowanego?  Zobacz

Mobilne Wytwórnie Betonu CEMEX

Mobilne Wytwórnie Betonu CEMEX  Zobacz

Nowa droga betonowa (RCC)

Nowa droga betonowa (RCC)  ZobaczPliki do pobrania

Budujemy Przyszłość
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved