CEMEX na ?wiecie

CEMEX na świecie

CEMEX na świecie

CEMEX to globalna firma zajmująca się produkcją materiałów budowlanych, która dostarcza wysokiej jakości produkty oraz usługi klientom i społecznościom w ponad 50 państwach, a także utrzymuje relacje handlowe z około 108 krajami. Staramy się ciągle rozwijać i dostarczać najlepsze rozwiązania w zakresie cementu, betonu towarowego i kruszyw... jesteśmy w stanie przekształcać pomysły w rzeczywistość!Globalny lider branży:

  • Roczna sprzedaż na poziomie 15,23 mld USD
  • Jeden z wiodących producentów cementu na świecie
  • Wiodący dostawca betonu towarowego na świecie oraz jeden z największych światowych dostawców kruszyw
  • Jeden z najlepszych przedsiębiorców na świecie, handlujących cementem i klinkierem
  • Blisko 44,000 zatrudnionych pracowników na całym świecie

Ciągle się rozwijamy, aby stać się firmą bardziej elastyczną w naszych działaniach, bardziej kreatywną w gdy chodzi o naszą ofertę, bardziej zrównoważoną w korzystaniu z zasobów, bardziej innowacyjną w prowadzeniu naszego globalnego biznesu, i bardziej efektywną w alokacji naszego kapitału.

Strategia biznesowa i finansowa
Mamy geograficznie zdywersyfikowany portfel aktywów na dobrze zbilansowanych i rentownych rynkach, ukierunkowany na naszą podstawową działalność z zakresu cementu, kruszyw i betonu towarowego.

Tworzymy wartość dla naszych akcjonariuszy poprzez jasno określoną strategię rozwoju i zdyscyplinowaną alokację środków. Nasz portfel cementu, kruszyw i betonu towarowego - dostosowany do potrzeb poszczególnych rynków - daje nam możliwość zarządzania aktywami jako jeden zintegrowany biznes, a nie jako odrębne przedsiębiorstwa, a także ułatwia dalszą poprawę naszej efektywności operacyjnej i rentowności.
Budujemy Przyszłość
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved