SUPAFLO - samopoziomująca wylewka

Imponująca szybkość aplikacji, doskonałość wykończenia i najwyższa jakość.

Zastosowanie i korzyści SUPAFLO

Samopoziomująca, gotowa do użycia wylewka

SUPAFLO to najlepsze, co umożliwia płynny jastrych. Szybkie wykonanie płynnego podkładu daje wszechstronne możliwości zarówno w domach, jak i w biurach, mieszkaniach, szkołach, szpitalach, kinach, sklepach. SUPAFLO jest dostarczany na miejsce budowy w betonomieszarkach w postaci gotowej do użycia i jest prostym rozwiązaniem na różnego rodzaju stropach o sztywnej konstrukcji lub w konstrukcji podłóg.

 

Jako alternatywa dla tradycyjnych wylewek cementowych, SUPAFLO jest szybszy w aplikacji i ma doskonałą przewodność cieplną. Niezależnie od tego, czy są to płytki ceramiczne lub kamienne, drewniane i laminowane płyty podłogowe, czy też posadzki dekoracyjne, samopoziomujący jastrych anhydrytowy CEMEX jest łatwy i szybki w aplikacji. Wylewka SUPAFLO może mieć dowolne wykończenie, co czyni ją niezwykle wydajną i wszechstronną, a także obniża koszty pracy.

Dlaczego SUPAFLO?
  • Doskonałe przewodnictwo cieplne pozwala na znaczne oszczędności podczas ogrzewania, jak również zwiększa komfort użytkowania systemów z ogrzewaniem podłogowym.
  • Mieszanka betonowa SUPAFLO to produkt wysokiej jakości oraz bardzo dobrych parametrach zapewniających jego wytrzymałość.
  • Estetyka jastrychu – SUPAFLO umożliwia wykonanie dużych pól bez dylatacji do 300 m2 z ogrzewaniem oraz do 600 m2 bez ogrzewania podłogowego.
  • Niższa grubość podkładu: można wylewać na grubość minimum 30 mm na warstwie oddzielającej bez ogrzewania podłogowego oraz minimum 50 mm w przypadku ogrzewania podłogowego.
  • Niższe koszty robocizny i szybkość aplikacji: przy dobrej organizacji pracy 3 osoby są w stanie wykonać nawet 800 m2 posadzki dziennie. Jest to prawie 4 razy większa powierzchnia, niż w przypadku półsuchych jastrychów typu "mixokret".
  • Płynność świeżej mieszanki: podkład SUPAFLO charakteryzuje się dużą płynnością oraz jest łatwy w użyciu. Jastrych wylewa i wykańcza się w pozycji stojącej, co ułatwia aplikację.
  • Porządek na budowie: po zakończeniu pracy na budowie nie pozostają worki, które zaśmiecają środowisko, a zawarta w nich przekładka z foli rozkłada się przez wiele lat.
  • Dostawa w postaci gotowej do użycia: mieszanka dociera na plac budowy w betonomieszarce, co eliminuje czas i miejsce potrzebne do mieszania na placu budowy.

Poznaj rodzinę wylewek SUPAFLO

Wybierz SUPAFLO dla różnych zastosowań

Pod posadzki pływające z płyt laminowanych lub desek warstwowych oraz płytki ceramiczne o powierzchni do 0,25 m2.


Zastosowania jak przy SUPAFLO economical oraz pod płytki ceramiczne o powierzchni powyżej 0,25 m2, płytki kamienne, wykładziny z PCV, z kauczuku i linoleum oraz grube wykładziny dywanowe.

Zastosowania jak przy SUPAFLO standard oraz pod posadzki żywiczne i cienkowarstwowe posadzki dekoracyjne (np. mikrocement).