Płynna, niepalna izolacja

pod wylewkę podłogową

Nasz płynny pianobeton INSULARIS PIANO

to mieszanka specjalnie zaprojektowana do szybkiego i łatwego wykonania izolacji i wyrównywania powierzchni przed układaniem wylewki podłogowej. Pianobeton ma wytrzymałość na ściskanie 5 razy większą od styropianu podłogowego EPS 100 i jest odporny na gryzonie. Cechuje się klasą ognioodporności A1 - jest materiałem całkowicie niepalnym, co poprawia bezpieczeństwo pożarowe budynku.

 

INSULARIS PIANO to materiał do wykonania izolacji pod posadzki i wylewki. Można zastosować zamiast styropianu lub wraz ze styropianem. Szczególnie zalecany jest na nierówne "chudziaki" i stropy, gdyż ze względu na swoją płynność idealnie wyrównuje oraz pozwala na bezpieczne umieszczenie wszelkich instalacji pod podłogą nie powodując mostków termicznych i strat ciepła. Zastosowany jako warstwa wyrównawcza pod podkład podłogowy: powoduje oszczędność energii poprzez eliminacje strat ciepła, eliminuje ryzyko klawiszowania pod warstwą jastrychu (np. jak w przypadku stosowania płyt styropianowych) oraz pozwala na dokładne wyrównanie podłoża i w konsekwencji na niższe zużycie o ok. 15-20% materiału jastrychowego.

 

Pianobeton INSULARIS PIANO produkowany jest na skomputeryzowanych węzłach betoniarskich i dostarczany na budowę w postaci gotowej do użycia za pomocą betonomieszarek. W miejsce docelowe najczęściej podawany jest specjalistyczną pompą ślimakową. W związku z tym brak jest konieczności magazynowania materiałów na placu budowy, co ułatwia utrzymanie porządku na placu budowy.

 

Dostępna usługa aplikacji


Cemex towarzyszy Ci przez cały czas pracy, aby zapewnić perfekcyjną dostawę i dostarczenie produktu w optymalnych warunkach, a dla projektów, które tego potrzebują, oferujemy usługę aplikacji.  Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać bezpłatne, kompleksowe porady dotyczące naszych niestandardowych produktów samopoziomujących.

 

INSULARIS PIANO to jedyny pianobeton z Krajową Oceną Techniczną wydaną przez Instytut Techniki Budowlanej i Atestem Higienicznym wydanym przez Państwowy Zakład Higieny, który został wyróżniony prestiżowymi nagrodami TOPBuilder oraz Green Building Awards.

Centrum Obsługi Klienta

Skontaktuj się z nami

Poniedziałek - Piątek: 8:00-20:00
Telefon: 801 238 669
E-mail: beton@e-cemex.pl

Sprawdź dostępność produktu

Znajdź zakład produkcyjny

Sprawdź na mapie gdzie produkujemy INSULARIS Piano dla Twoich rozwiązań budowlanych.