Wartości

Wartości

Wartości


Nasze wartości definiują charakter naszej firmy. Wyrażają kim jesteśmy, w jaki sposób postępujemy oraz w co wierzymy, w takim samym stopniu jak produkty i usługi marki CEMEX.

Zapewniamy Bezpieczeństwo Pracy

Sprawiamy, że bezpieczeństwo pracy jest osobistą odpowiedzialnością i pilnujemy siebie nawzajem w zakresie bezpiecznych działań i zachowań, upewniając się, że nic nie jest ważniejsze od zdrowia i bezpieczeństwa naszych pracowników, kontrahentów i społeczności.

Koncentrujemy się na Klientach


Budujemy bliskie relacje z klientami, które odróżniają nas od konkurencji, poprzez słuchanie naszych klientów, zrozumienie wyzwań przed którymi stają oraz poprzez dostarczanie wartościowych rozwiązań.

Dążymy do Doskonałości


Nasza pasja do pracy, którą wykonujemy, napędza nas do zwiększania oczekiwań, do podejmowania nowych wyzwań, do ciągłego doskonalenia się i nie poprzestawania na rozwiązaniach „wystarczająco dobrych”.

Pracujemy jako Jeden zespół CEMEX

Wykorzystanie naszej globalnej wiedzy na naszych lokalnych rynkach jest naszą przewagą konkurencyjną; dzielimy się pomysłami globalnie, by zmaksymalizować indywidualny wkład.

Działamy Uczciwie

Działamy uczciwie i przejrzyście we wszystkich naszych interakcjach, ponieważ dbamy o naszych ludzi, nasze społeczności oraz nasze zasoby naturalne.

Upewnienie się, że nasze działania są bezpieczne, niezawodne i efektywne jest niezbędnym składnikiem naszego sukcesu. Spełniamy nasze obietnice poprzez systematyczną poprawę, dążenie do doskonałości w naszej pracy, spełnianie wysokich standardów etycznych oraz działanie w zgodzie z naszymi wartościami i Kodeksem Etyki.

Lokalizacje zakładów CEMEX

Select product from list
Search

Filmy

CEMEX Global - Our history, our present

Dowiedz się więcej o CEMEX  Zobacz

The world is changing

Dowiedz się więcej o CEMEX  Zobacz

Budujemy Przyszłość
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved