Usługi

Usługi

Usługi

Mając na celu dostarczanie wyrobów i usług na najwyższym poziomie, jak również szanując Państwa czas oraz komfort pracy przygotowaliśmy szereg usług dodatkowych.


dostawy w dniu zamówienia

Dostawa w dniu zamówienia

Usługa dostaw ekspresowych – realizowanych w dniu złożenia zamówienia. Usługa realizowana jest w zależności od dostępności środków transportu dla zamówień złożonych do godziny 12:00.
 
rozładunek

Rozładunek specjalistyczny

Usługa obejmuje rozładunek pod urządzenia typu "rozściełacz". Chcąc skorzystać z serwisu należy złożyć zamówienie nie później niż do godziny 14:00.
 
dostawy weekendowe

Dostawy weekendowe i świąteczne

Udostępnienie na życzenie klienta zasobów niezbędnych do załadunku i wydania towaru zgodnie z zamówieniem, w dni wolne od pracy. Minimalny czas udostępnienia gotowości do załadunku wynosi 4 godziny. W ramach usługi do dyspozycji klienta jest 1 ładowarka, o zdolności załadowczej do 200 ton na godzinę. Usługę należy zgłosić nie później niż w dzień roboczy poprzedzający dzień wolny od pracy do godziny 14:00.
 
serwis zimowy

Serwis zimowy

Serwis obejmuje gwarancję dostaw w okresie zimowym. Zamówienia można składać przed rozpoczęciem sezonu zimowego lub na bieżąco w okresie zimowym na warunkach ustalonych indywidualnie z przedstawicielem firmy CEMEX.
 
doradztwo

Doradztwo techniczne

Usługa obejmuje opracowanie i wdrożenie nowych produktów oraz optymalnych rozwiązań przy zastosowaniu materiałów oferowanych przez CEMEX Polska. Zakres usług obejmuje badania laboratoryjne wyrobów budowlanych (beton, prefabrykacja, kruszywa itp.), prowadzenia szkoleń produktowych, jak również wdrożenie systemu Zakładowej Kontroli Produkcji. Koszty usługi ustalane są indywidualnie.
 
Elastyczne dostawy

Elastyczne formy dostaw

Warunki realizacji projektu niejednokrotnie wymagają niestandardowej formy dostaw kruszywa. Oferta dotyczy dostawy w opakowaniach typu BigBag lub transport samochodem wyposażonym w system HDS, na specjalne zamówienie.
 
współpraca środowiskowa

Współpraca środowiskowa

Sprawy ochrony środowiska zawsze były traktowane przez nas w sposób priorytetowy. Realizując strategię Zrównoważonego Rozwoju i Odpowiedzialności Społecznej dążymy do doskonalenia działalności pod względem środowiskowym, często wykraczając poza minimalne wymagania prawne.

Pragniemy poinformować, iż chcąc zachować najwyższy standard w zakresie minimalizowania naszego wpływu na środowisko CEMEX Polska uruchomił projekt „EKOwspółpraca się opłaca”, w ramach którego zachęcamy Państwa do włączenia się w działania służące rekultywacji kopalń i szeroko rozumianej ochrony środowiska. Wspólnie zadbajmy o przyszłe pokolenia.


Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani skorzystaniem z usług dodatkowych CEMEX lub chcielibyście uzyskać więcej szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

Katarzyna Duś
Kierownik Rozwoju Sprzedaży – Pion Kruszyw
Telefon komórkowy: +48 605989819
E-mail: katarzyna.dus@cemex.com

Monika Rewera
Koordynator Jakości i Technologii Kruszyw Region Południowy
Telefon komórkowy: +48 609730898
E-mail: monika.rewera@cemex.com

Tomasz Kołodziejczak
Koordynator Jakości i Technologii Kruszyw – Region Północny
Telefon komórkowy: +48 661490202
E-mail: tomasz.kolodziejczak@cemex.com

Zapraszamy także do bezpośredniego kontaktu z regionalnym kierownikiem sprzedaży, który udzieli Państwu szczegółowych informacji z zakresu usług dodatkowych CEMEX Polska.
Budujemy Przyszłość
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved