Produkty i serwisy

Produkty i serwisy

Pomagamy budować domy, w których żyją ludzie, drogi, które je łączą oraz infrastrukturę, sprawiającą, że miasta tętnią życiem. Mając ponad stuletnie doświadczenie w dostarczaniu zindywidualizowanych rozwiązań budowlanych, współpracujemy z naszymi klientami na całym świecie, tworząc trwałe struktury, które będą rozwijać się zarówno dziś, jak również w przyszłości.

Cement

CEMEX Polska oferuje szeroką gamę cementów najwyższej jakości, produkowanych w naszych cementowniach w Chełmie, Rudnikach oraz Przemiałowni Gdynia.

Beton

Asortyment wyrobów CEMEX Polska obejmuje: szeroką gamę betonów, zaprawy murarskie, betony specjalne. Ponadto oferujemy transport oraz usługę pompowania betonu.

Kruszywa

Oferta CEMEX Polska w zakresie surowców mineralnych obejmuje pełen asortyment kruszyw naturalnych oraz kruszywa łamane. Dokładamy wszelkich starań, by wydobywane kruszywa do betonu charakteryzowały się najwyższą jakością.

Chemia budowlana

Mamy nadzieję, że nasze produkty chemii budowlanej spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników i znajdą stałe miejsce w punktach sprzedaży, a także na projektach budowlanych realizowanych na terenie naszego kraju.

Domieszki chemiczne

CEMEX Polska prowadzi sprzedaż domieszek chemicznych do betonu towarowego, betonu prefabrykowanego, elementów wibroprasowanych. Domieszki produkowane są przez CEMEX Admixtures, spółkę zależną od CEMEX.

Drogi betonowe

Dowiedz się więcej na temat dróg budowanych w technologii betonowej i ich zaletach. Przekonaj się, jak w łatwy sposób możesz obniżyć koszt budowy, utrzymania i eksploatacji dróg.

Usługi

CEMEX Polska świadczy usługi z zakresu doradztwa technicznego zapewniając swoim klientom profesjonalny serwis techniczno-technologiczny oraz usługi logistyczne.

Raport zrównoważonego rozwoju CEMEX Polska 2015-2016

 Raport Zrównoważonego Rozwoju
Dowiedz się więcej o Raporcie zrównoważonego rozwoju CEMEX Polska. Więcej

Raport zrównoważonego rozwoju

 
Raport Zrównoważonego Rozwoju

Dowiedz się więcej o globalnym Raporcie zrównoważonego rozwoju CEMEX. Więcej

Raporty Roczne CEMEX

 
Annual Raport

Dowiedz się więcej o naszej działalności z globalnych raportów rocznych. Więcej

Budujemy Przyszłość
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved