Informacje Prasowe

Informacje Prasowe

CEMEX nagrodzony bursztynową statuetką w Konkursie Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi

CEMEX Polska został tegorocznym laureatem XV edycji Konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi (ZZL), organizowanego przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych. Podczas gali 10 grudnia otrzymaliśmy bursztynową statuetkę za komunikację wewnętrzną.


Otwarcie nowej drogi betonowej Jest to dla nas ważne wyróżnienie – po raz pierwszy w konkursie Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi otrzymaliśmy bursztynową statuetkę za nasze wysiłki w budowaniu kompleksowej komunikacji z pracownikami. Kapituła konkursu doceniła nasze wysiłki w komunikowaniu zwłaszcza przejrzystej polityki wynagradzania oraz filozofii i możliwości rozwoju w CEMEX Polska. Dotychczas w konkursie Lider ZZL otrzymaliśmy dwukrotnie wyróżnienia: w ubiegłym roku za nowoczesne systemy edukacyjne, a w 2010 r. w XI edycji konkursu, za systemowe podejście do retencji pracowników – powiedziała Kamila Skorupińska, Dyrektor Pionu Zarządzania Ludźmi i Organizacją, Członek Zarządu w CEMEX Polska.

Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest Instytut Pracy i Spraw Socjalnych. Celem Konkursu jest propagowanie wiedzy i najlepszych doświadczeń praktycznych w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi poprzez wyróżnianie organizacji, które odnoszą sukcesy w tej dziedzinie zarządzania.

Od pierwszej edycji Konkurs wspiera Prezes Narodowego Banku Polskiego.
 

Budujemy Przyszłość
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved