PiD - Program Stażowy

PiD - Program Stażowy

Professionals in DevelopmentCzy jesteś gotów podjąć wyzwanie?

Professionals in Development (PiD) to kompleksowy program stażowy realizowany w jednym z obszarów biznesowych CEMEX. Do udziału w programie stażowym CEMEX Polska zapraszamy studentów ostatniego roku i absolwentów studiów II stopnia oraz studentów ostatniego semestru studiów inżynierskich, kierunków technicznych. Poszukujemy w szczególności kandydatów z wykształceniem z dziedzin: budownictwo (specjalność technologia materiałów budowlanych, materiały wiążące), inżynierii materiałowej i ceramiki, budownictwa lądowego, inżynierii środowiska i biotechnologii, górnictwa odkrywkowego, mechaniki, automatyki i elektryki.

Dołącz do świata profesjonalistów

Jeśli:
…jesteś lub wkrótce będziesz absolwentem uczelni wyższej,
…chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe i pogłębiać swoją wiedzę,
…znasz dobrze język angielski,
…jesteś otwarty, zorientowany na osiąganie celów i potrafisz pracować w zespole,
…masz w sobie gotowość do podejmowania nowych wyzwań,
…a Twoją ambicją jest praca w dużej, nowoczesnej organizacji.

ZGŁOŚ SIĘ!

CO MOŻESZ ZYSKAĆ?

  • Perspektywę pracy w odnoszącej sukcesy, innowacyjnej i prawdziwie globalnej organizacji.
  • Pracę w przyjaznym, międzynarodowym i zorientowanym na wyniki zespole, w którym ceni się twórcze myślenie, dzielenie się wiedzą i doświadczeniami.
  • Duże wsparcie w zdobywaniu wiedzy, podnoszeniu kwalifikacji i zwiększaniu swojego potencjału zawodowego.
  • Szanse rozwoju kariery w polskiej organizacji i możliwość pracy w międzynarodowych strukturach CEMEX-u.
  • Codzienny kontakt z najnowocześniejszymi, zaawansowanymi technologiami i systemami zarządczymi.

Jako uczestnik PiD masz wpływ na to w jakim obszarze chcesz się rozwijać pod okiem Opiekuna Stażu. Otrzymasz zadania, które pozwolą Ci rozwinąć umiejętności eksperckie. Poznasz również zasady współpracy w dużej firmie.

Staż odbywa się w oparciu o umowę o pracę na czas określony (od 6 miesięcy do 1 roku). Otrzymasz też dostęp do wszystkich świadczeń, tak jak każdy pracownik CEMEX Polska.

Fascynujące projekty, międzynarodowe środowisko pracy, inspirujący ludzie – to wszystko czeka właśnie na Ciebie!

JAK PRZEBIEGA REKRUTACJA NA STAŻ?

Zgłoś się poprzez formularz aplikacyjny

Kandydatów spełniających nasze wymagania, zaprosimy na spotkanie z przedstawicielem działu HR. Oprócz rozmowy kwalifikacyjnej poprosimy Cię o rozwiązanie zadania sprawdzającego umiejętność wykorzystania posiadanej wiedzy w praktyce (case study).

Ostatnim etapem rekrutacji będzie rozmowa z Menedżerem działu, w którym będziesz odbywał staż oraz z Twoim przyszłym Opiekunem Stażu.

JAK PRZEBIEGA STAŻ?

Professionals in Development to pełnoetatowy, płatny staż w jednym z obszarów biznesowych CEMEX: produkcji cementu, betonu towarowego oraz kruszyw lub w funkcjach korporacyjnych. Celem programu stażowego jest przygotowanie stażysty do przyszłej pracy na samodzielnym stanowisku. Jako stażysta będziesz pracował nie tylko w jednym obszarze funkcjonalnym, poznasz również działalność pozostałych obszarów podczas 2 tygodniowych rotacji. Możesz też przemieszczać się między lokalizacjami w Polsce lub za granicą. Bądź więc gotów do podróżowania!

OPIEKUN STAŻU – TWÓJ MENTOR

Podczas trwania stażu przydzielony zostanie Ci opiekun. Opiekunami uczestników programu są wybrani pracownicy CEMEX Polska, których zadaniem jest przekazanie swojej wiedzy i wieloletniego doświadczenia, a także pomoc stażystom w przenoszeniu wiedzy teoretycznej na pole rozwiązywania praktycznych problemów.

Filmy

Poznaj CEMEX i dołącz do naszego zespołu

Poznaj CEMEX i dołącz do naszego zespołu  Zobacz

CEMEX Global - Our history, our present

Dowiedz się więcej o CEMEX  Zobacz

The world is changing

Dowiedz się więcej o CEMEX  Zobacz

Budujemy Przyszłość
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved