Video Image

CEMEX jest jednym z wiodących, globalnych producentów i sprzedawców cementu, betonu towarowego, kruszyw oraz innych materiałów budowlanych.  

Video Image

CEMEX jest jednym z wiodących, globalnych producentów i sprzedawców cementu, betonu towarowego, kruszyw oraz innych materiałów budowlanych.  

O CEMEX

O CEMEX

Jesteśmy firmą, która koncentruje się na tworzeniu trwałej wartości poprzez dostarczanie wiodących w branży produktów i rozwiązań, aby zaspokoić potrzeby budowlane naszych klientów na całym świecie. Dążymy do tego, by kreować lepszą przyszłość dla naszych klientów, akcjonariuszy oraz społeczności, stając się najbardziej efektywnym i innowacyjnym przedsiębiorstwem w branży materiałów budowlanych na świecie.

CEMEX na świecie

CEMEX jest jednym z wiodących, globalnych producentów i sprzedawców cementu, betonu towarowego, kruszyw oraz innych materiałów budowlanych. Nasze działania koncentrują się na najbardziej dynamicznych rynkach świata.

CEMEX w Polsce

CEMEX Polska członek jednego z największych na świecie koncernów produkujących materiały budowlane - CEMEX, należy do krajowej czołówki producentów cementu, betonu towarowego i kruszyw.

Nasze wartości

Misją CEMEX-u jest zaspokajanie potrzeb budowlanych klientów na całym świecie oraz zwiększanie wartości firmy na rzecz podmiotów w nią zaangażowanych poprzez osiągnięcie pozycji najsprawniej działającej i najbardziej rentownej firmy oferującej rozwiązania budowlane.

Współpraca z dostawcami

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami przetargowymi CEMEX Polska.

Raport zrównoważonego rozwoju CEMEX Polska 2015-2016

 Raport Zrównoważonego Rozwoju
Dowiedz się więcej o Raporcie zrównoważonego rozwoju CEMEX Polska. Więcej

Raport zrównoważonego rozwoju

 
Raport Zrównoważonego Rozwoju

Dowiedz się więcej o globalnym Raporcie zrównoważonego rozwoju CEMEX. Więcej

Raporty Roczne CEMEX

 
Annual Raport

Dowiedz się więcej o naszej działalności z globalnych raportów rocznych. Więcej

Budujemy Przyszłość
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved