Informacje prasowe

Informacje prasowe

Informacje prasowe 2017


 • CEMEX Go jest pierwszą w swoim rodzaju, w pełni zintegrowaną platformą cyfrową dedykowaną Klientom. Dzięki orientacji na Klienta, pozwala użytkownikom na zwiększanie ich wydajności, podejmowanie lepszych decyzji biznesowych oraz zwiększenie kontroli nad swoją firmą.Jest to śmiały krok CEMEX w kierunku wprowadzenia branży materiałów budowlanych w erę biznesu cyfrowego.
  Więcej
 • Dochód netto wyniósł 916 milionów $US w trakcie pierwszych dziewięciu miesięcy 2017 r., to wzrost o 72% w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku. Jest to największy dochód netto za ten okres od prawie 10 lat. Wartość całkowitego zadłużenia oraz obligacji wieczystych spadła o 1,5 miliarda $US od początku roku do końca września.
  Więcej
 • Konkurs na najlepszy raport społeczny rozstrzygnięty – spośród 44 publikacji, wydanych przez czołowe firmy i organizacje działające w Polsce, najlepszy okazał się Raport zrównoważonego rozwoju CEMEX Polska. Publikacja zdobyła także Nagrodę Ministra Rozwoju i Finansów oraz Pierwsze wyróżnienie dziennikarzy. Organizatorami konkursu Raporty Społeczne są: Forum Odpowiedzialnego Biznesu i firma Deloitte. Patronat nad wydarzeniem objęło m.in.
  Więcej
 • Blisko 50 gatunków ptaków, dziki, sarny i borsuki – m.in. takie zwierzęta można spotkać w pobliżu Żwirowni Bierawa (woj. opolskie). Na co dzień kopalnia jest czynnym zakładem wydobywczym, od teraz będzie także miejscem edukacji ekologicznej.
  Więcej
 • CEMEX, S.A.B. de C.V. (“CEMEX”) (NYSE: CX) znalazł się na liście Change the World 2017 magazynu Fortune. To ranking obejmujący 50 firm na całym świecie, które wywarły pozytywny wpływ społeczny, prowadząc działania w ramach swojej podstawowej strategii biznesowej. CEMEX po raz drugi znalazł się w pierwszej 20-ce zestawienia (po raz pierwszy w 2015 roku).
  Więcej
 • CEMEX Polska opublikował Raport zrównoważonego rozwoju za lata 2015-2016.
  Więcej
 • 26 lipca 2017 Dochód netto w drugim kwartale roku 2017 wyniósł 289 milionów $US, to wzrost o 41% w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego. Za pierwsze półrocze tego roku osiągnął kwotę 626 milionów $US, to największy wzrost w takim okresie od 2008 roku Wartość całkowitego zadłużenia oraz obligacji wieczystych zmniejszyła się w kwartale o 676 milionów $US.
  Więcej
 • CEMEX Polska został laureatem pierwszej edycji konkursu Solidne Kruszywa – Branżowy Znak Jakości, zorganizowanego przez Polski Związek Producentów Kruszyw. Uroczyste wręczenie certyfikatów odbyło się 22 czerwca w Pałacu Czeczotki w Krakowie.
  Więcej
 • Z dniem 1 lipca 2017 roku stanowisko Prezesa Zarządu CEMEX Polska objął Juan Carlos Herrera, dotychczasowy Wiceprezes Wykonawczy ds. Planowania Strategicznego w CEMEX USA.
  Więcej
 • W kamieniołomie Lipówka pod Częstochową mali miłośnicy przyrody i aktywnego spędzania czasu poczują się jak u siebie. 3 czerwca, podczas „Dnia BioRóżnorodności”, czekają na nich m.in. warsztaty przyrodnicze, pokaz eksponatów ze świata natury, zabawa w rowerowym FunParku i zwiedzanie cementowni Rudniki. Atrakcje będą dostępne w godz. 11:00-16:00 (wejście na teren kamieniołomu: ul.
  Więcej
1 | 2 | 3 |
Budujemy Przyszłość
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved