Informacje prasowe

Informacje prasowe

Informacje prasowe 2017


 • CEMEX Polska opublikował Raport zrównoważonego rozwoju za lata 2015-2016.
  Więcej
 • 26 lipca 2017 Dochód netto w drugim kwartale roku 2017 wyniósł 289 milionów $US, to wzrost o 41% w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego. Za pierwsze półrocze tego roku osiągnął kwotę 626 milionów $US, to największy wzrost w takim okresie od 2008 roku Wartość całkowitego zadłużenia oraz obligacji wieczystych zmniejszyła się w kwartale o 676 milionów $US.
  Więcej
 • CEMEX Polska został laureatem pierwszej edycji konkursu Solidne Kruszywa – Branżowy Znak Jakości, zorganizowanego przez Polski Związek Producentów Kruszyw. Uroczyste wręczenie certyfikatów odbyło się 22 czerwca w Pałacu Czeczotki w Krakowie.
  Więcej
 • Z dniem 1 lipca 2017 roku stanowisko Prezesa Zarządu CEMEX Polska objął Juan Carlos Herrera, dotychczasowy Wiceprezes Wykonawczy ds. Planowania Strategicznego w CEMEX USA.
  Więcej
 • W kamieniołomie Lipówka pod Częstochową mali miłośnicy przyrody i aktywnego spędzania czasu poczują się jak u siebie. 3 czerwca, podczas „Dnia BioRóżnorodności”, czekają na nich m.in. warsztaty przyrodnicze, pokaz eksponatów ze świata natury, zabawa w rowerowym FunParku i zwiedzanie cementowni Rudniki. Atrakcje będą dostępne w godz. 11:00-16:00 (wejście na teren kamieniołomu: ul.
  Więcej
 • CEMEX Polska trafił do grona firm wyróżniających się na tle społecznej odpowiedzialności biznesu, plasując się w klasyfikacji platynowej. W tej edycji organizatorzy zaprezentowali nowy podział ze względu na stopień zaangażowania w kwestie związane z odpowiedzialnością biznesu, wyróżniając trzy poziomy: diamentowy, platynowy oraz kryształowy. Wyniki Rankingu zostały ogłoszone podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach 11 maja.
  Więcej
 • Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w maju 2017r. Cemex wdraża nowy produkt w biznesie chemii budowlanej – „Wapno hydratyzowane białe”. Produkt ten stanowi uzupełnienie oferty cementów workowanych Cemex, stosowanych często wraz z wapnem hydratyzowanym, do wytwarzania tradycyjnych zapraw murarskich i tynkarskich, przygotowywanych na budowie.
  Więcej
 • 27 kwietnia 2017 r. Dochód netto osiągnął w pierwszym kwartale 2017 roku kwotę 336 milionów $US, to blisko dziesięciokrotny wzrost w porównaniu z 35 milionami $US dochodu w analogicznym okresie roku ubiegłego.
  Więcej
 • CEMEX Polska został doceniony za osiągnięcia na polu społecznej odpowiedzialności biznesu oraz zrównoważonego rozwoju. Firma otrzymała Złoty Listek CSR w prestiżowym konkursie tygodnika „Polityka” i firmy doradczej Deloitte. To już czwarte takie wyróżnienie dla CEMEX Polska.
  Więcej
1 | 2 |
Budujemy Przyszłość
Copyright © 2017 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved